5 detailů, se kterými uděláte z chaty letní sídlo svých snů

27. 07. 2015

Na chatě i na chalupě hledá většina lidí hlavně klid a příjemně strávený čas s rodinou či přáteli. Proto jsme vybrali doplňky, které vaši chatovou pohodu ještě umocní.

Houpací síť

K té správné chatové pohodě neodmyslitelně patří také odpolední siesta. Abyste si ji užili co nejvíc, sáhněte po houpací síti. Jednoduše ji napnete mezi dva stromy nebo pomocí úchytných háků přiděláte na své oblíbené místo.

A po obědě stačí jen skočit do sítě, zavřít oči a nechat se ukolébat.

Venkovní topidlo

Je vám večer venku zima a nechcete nebo nemůžete rozdělávat oheň? Vyzkoušejte třeba venkovní topidlo Etna nerez

Stačí jej připojit k propan-butanové láhvi a snadno vytopíte až 20 m². A díky vzhledu elegantní pouliční lampy vám pomůže také dotvořit atmosféru.

Přenosné ohniště

Poctivě vyhrabat ohniště, obložit jej kameny, zapálit oheň a po pár hodinách ho uhasit a zasypat. Takové opékání buřtů a jiných dobrot určitě dobře znáte. S přenosným ohništěm ale může být mnohem jednodušší. Stačí do něj jen dát dřevo, zapálit a na konci večera oheň uhasit. Je z ocelového plechu a má vlastní popelník.

Když ho zkombinujete s grilovací mřížkou, můžete si kdykoliv připravit i grilované pochoutky. A je jen na vás, kde si budete grilování užívat - jestli na zahradě, pod stanem nebo třeba u blízkého rybníka.

Výčep

Sedíte s přáteli na zahradě u chaty, na grilu na vás čeká voňavý steak nebo svěží zelenina a před vámi stojí točené pivo. Prostě absolutní letní idyla. K tomu, abyste si ji užili, už stačí jen koupit si vlastní výčep.

Například Lindr PYGMY 25/K Exclusive. Výčep s kompresorem, který se postará o dokonalé vychlazení piva, a navíc zvládne natočit i 40 až 50 půllitrů za hodinu. Ani ti nejnáročnější hosté tak nebudou trpět žízní.

A posezení s přáteli bude ještě příjemnější.

                                                                   Jak vybrat výčepní zařízení

 

Předchozí článek Následující článek