Potěšte celou rodinu. Vánoční rozcestník

22. 11. 2018

Není kde zaparkovat. V obchodech se obousměrně valí davy lidí. Do toho vám nad hlavou pořád dokola hučí vánoční koledy. A co hůř, i dopravci kolabují a nestíhají doručit objednané zásilky. Je to i vaše noční můra? Pak jistě rádi řešíte dárky s předstihem. Posbírali jsme naše ověřené tipy a svázali je do úhledného balíčku dárkové inspirace. Tady je.

1, Dárky pro tatínky

Jsou tatínkové – a tatínkové. Jedni mají koníčky, které nabízí nevyčerpatelnou studnici možností, co se darů týká (třeba knihy). Druzí buď mají všechno, nebo pro jistotu vůbec nic nechtějí. Těm se těžko cokoli kupuje.

Vybrali jsme proto dárky na míru třem různým typům tatínků. Třeba mezi nimi najdete toho svého. PS: Uvedený seznam samozřejmě platí i pro dědečky. Beztak jsou to taky tatínkové.

Čím obdarovat hlavu rodiny

2, Dárky pro (super)mámy

Pot, popel a trny – nebo útulno, teplo a voňavo? Záleží na úhlu pohledu. Žena s vrtačkou v ruce může být obyčejnou rozvedenou mámou stejně jako hrdinkou všedního dne.

Pokud máte doma kutilku, strážkyni domácího krbu nebo milovnici květin – zkrátka ženu činu, jistě oceníte naše tipy.

Když se žena nebojí nářadí

3, Dárky pro milovníky úsporných řešení

Multifunkčnost se cení. V každém věku. Ať už potřebujete vidět v nočním lese, otevřít rozvodnou skříň nebo nafoukat kolo.

Ani Ježíšek nemusí zůstat pozadu a může obdarovat vaše blízké dávkou šikovných multi-dárků.

Víc možností v jednom

4, Dárky pro velké kluky

Ještě pověsit tuhle poličku, opravit obklady v koupelně, umístit výzdobu… Dámy, chcete-li mít domov na Vánoce dokonalý a uháníte rodinu, aby se vše stihlo, zadržte.

Když váš drahý pracant najde pod stromečkem laser nebo laserový dálkoměr, hned po svátcích vám moc rád pomůže. Aspoň totiž vyzkouší svoji novou hračku.

Laser, strefa do černého

5, Dárky pro všechny muže v rodině

Máte-li doma pořádný „chlapinec“ a nápady na dárky vám došly už dávno, zkuste si muže kolem sebe trochu roztřídit.

Je jedno, jestli oceňujete jejich akčnost, zručnost nebo pracovitost. V našem rychlém přehledu něco určitě vyberete.

4 dárky pro muže

6, Dárky pro vás, manželku a děti

Pánové, už vážně nevíte, co by? Tady jsou 3 rychlé tipy, s nimiž se trefíte na komoru. A manželka jistě nejvíc ocení váš vlastní kutilský přínos.

Nápady pro celou rodinu

 

Předchozí článek Následující článek