3 důvody, proč si vybrat aku nářadí Ryobi ONE+

28. 4. 2023

Tohle aku nářadí upoutá už z dálky díky své svěží zelené barvě. Zaujalo vás, ale nic o něm nevíte? Možná si říkáte, jestli vůbec stojí za to mu věnovat pozornost, zda je kvalitní nebo naopak často reklamované. Vyzkoušeli jsme ho za vás a vše jsme shrnuli do 3 bodů.

1) Dlouhá životnost

Můžeme s klidným svědomím říct, že nářadí Ryobi opravdu vydrží. Je minimální pravděpodobnost, že ho budete někdy reklamovat, protože četnost jeho reklamací je velice malá.

Zato když ho využijete jen pro hobby práce, může vám vydržet funkční i víc jak 15 let. (Ověřeno z vlastní zkušenosti.) A výrobce s tím počítá, proto se současné Li-Ion baterie dají použít i do starých Ryobi strojů, které ještě měly modrou barvu (jak vidíte na druhé fotografii). Nářadí ONE+ se ostatně vyrábí už od roku 1996 a pořád je oblíbené.

2) Široká paleta strojů

Nabídka Ryobi ONE+ je velmi široká a rozmanitá – i v porovnání s konkurencí. Jednou jedinou baterií můžete napájet víc jak 200 strojů určených na práci i volný čas. Od dílenského a zahradního nářadí přes úklidové pomocníky až po svítilny, rádia a ventilátory.

Produkty Ryobi tak využije celá rodina. A přestože jsou určené pro hobby použití, spolehnout se na ně můžou i profíci.

3) Vysoká kvalita

Značka Ryobi vznikla v technologicky vyspělém Japonsku a dnes patří do stejné „rodiny“ jako AEG a Milwaukee. Vývoj a výroba nářadí probíhá od začátku až do konce v jejich vlastní režii. Nářadí Ryobi je původní a nekopíruje konkurenci.

Například akumulátory Lithium+ s kvalitními Samsung články disponují jejich technologií InteliCell, díky které řídí svůj vlastní výkon tak, aby poskytovaly optimální dobu chodu i výkon pro dané nářadí.

K tomu v Ryobi vyvinuli i baterie High Energy, jejichž speciální konstrukce dodává nářadí až 3x delší výdrž pro ty nejnáročnější projekty.

Očekávat můžete i všechny přednosti systému sdíleného akumulátoru jako takového: šetří peníze, prostor a životní prostředí. Stačí si koupit výhodnou startovací sadu, tedy konkrétní nářadí s baterií a nabíječkou, a pak už jen dokupujete samotné stroje.

Zkrátka jeden akumulátor + jedna rychlonabíječka + neomezený počet strojů Ryobi ONE Plus = dobře vybavená dílna.

Předchozí článek Následující článek