Vánoce s Kutilem

KUTILSKÁ SOUTĚŽ

27. 11. - 15. 12. 2017

3 jednoduché otázky, 5 kutilských cen, 5 výherců. Jak výsledky ukázaly, vánoční otázky málokoho rozhodily. Nyní už známe výherce. Jak to tedy dopadlo?

Vánoční zvyky s humorem

Počet soutěžících nás mile překvapil. Napočítali jsme 1 622 odpovědí, z nich zcela správných bylo 1 594, tedy 98 %. Někoho jsme možná zmátli, že jsme mezi Ježíška a Santa Clause umístili i naši firmu. Byla to pochopitelně nadsázka, někteří soutěžící (celkem 15) se však nechali nachytat. Smysl pro humor projevilo i 8 soutěžících, kteří zvolili hořící záclonu jako symbol Vánoc. Poslední otázka však nezmátla téměř nikoho. Pouze 4 soutěžící zaškrtli jinou odpověď než zlaté prasátko.

Štěstěna rozhodla

Slosování proběhlo zcela náhodně. Ze všech správných odpovědí jsme utvořili číselný seznam. Poté jsme nechali generátor náhodných čísel vybrat z tohoto seznamu vždy jedno číslo, které vyhrává – nejdříve pátou cenu, pak čtvrtou, třetí, druhou a nakonec i tu první. Komu tedy Štěstěna tentokrát přála?

1. cena

Výhercem aku šroubováku Extol Lady se stal pan Antonín Soukup z Ostravy.

Aku nářadí už dávno není jen pro muže, leckterá žena se naopak kutilských prací nebojí. Malý a šikovný aku vrtací šroubovák Extol Lady je navržený speciálně pro dámy. Díky němu půjde jeho majitelce práce pěkně od ruky. Navíc je uložen v půvabné textilní brašně, kam se vešla i nabíječka a sada vrtáků a bitů. Tak bude mít vaše žena vše potřebné na jednom místě.

1. cena


 

2. cena

2. cena

Multifunkční kleště a nůž Stanley vyhrála paní Kateřina Stryková z Pardubic.

Multifunkční kleště 12v1 a nůž Stanley je ideální dárek pro ty, kteří mají rádi vše potřebné hezky pohromadě. Na cestách se občas hodí víc než jen nůž. Jenže kdo by chtěl převážet brašnu s nářadím "pro strýčka Příhodu"? Tento multi-nástroj umožňuje mít šroubováky, kleště, nůž, pilku, otvírák a další nástroje s sebou a přitom se vleze i do kapsy.


 

3. - 5. cena

Z ostřiče nožů a seker Fiskars se těší hned 3 výherci. Jsou to paní Simona Čečková z Českých Budějovic, paní Renata Grundová z Heřmanova Městce a paní Ivana Hrobařová z Havířova.

Jestli si vaše žena stále stěžuje, že má v kuchyni tupé nože, díky tomuto ostřiči už nebude muset. Ostřič Roll Sharp Fiskars vám perfektně nabrousí nejen rovné kuchyňské nože, ale i všechny typy seker. Takže potěšíte svou ženu a ještě si usnadníte štípání dřeva. 

3. cena

Všem výhercům srdečně gratulujeme a přejeme pohodové vánoční svátky.

 

Předchozí článek Následující článek