Rok s Kutilem – PF 2018

18. 12. 2017

Sotva jsme se rozloučili s loňským rokem, už abychom dávali vale i tomu letošnímu. Nám rok 2017 utekl o to rychleji, že nás zaměstnal hned několika výraznými novinkami. Připomeňte si s námi, kolik dobrého letošní rok přinesl.

E-shop: nová doména

Letos jsme dokončili velké změny, které začaly už v roce 2016 novým, přehlednějším a chytřejším kabátem e-shopu. Na jaře jsme mu navíc nadělili i novou, českou doménu – z KUTIL.eu se stal KUTIL.cz. Naše republika je rájem kutilů, takže KUTIL a CZ zkrátka patří k sobě.

A aby toho nebylo málo, přešli jsme i na šifrovaný protokol HTTPS, který poskytuje vyšší zabezpečení pro vaše data a komunikaci s námi. Zabraňuje totiž podvodníkům se ze stejné sítě nabourat do vašeho uživatelského účtu na našem e-shopu. Vaše osobní data jsou tak u nás v bezpečí.

Prodejna: stěhování

Ta největší novinka však přišla o prázdninách. Opustili jsme prodejnu ve Sladkovského ulici, která nám byla domovem bezmála 20 let. Už však nevyhovovala našim ani vašim požadavkům. Přestěhovali jsme se proto do moderní, prostorné prodejny u Labe.

Za cenu 9denní pauzy v provozu, během níž jsme přesunuli desetitisíce produktů, jsme získali lépe dostupný a plně bezbariérový obchod. V něm je konečně vše na jednom místě. Díky větším výstavním prostorám už spousta produktů neleží za pultem, ale můžete si je pohodlně prohlédnout a vybrat v samoobslužných regálech. K dispozici je navíc podstatně objemnější parkoviště vyhrazené pouze pro vás. Nově zajišťujeme i prodej propan-butanových lahví.

Co v příštím roce?

Na prodejně je stále hodně co vylepšovat. Jedním z hlavních úkolů je dobudovat samoobslužnou sekci se spojovacím materiálem. Také zdaleka všechny regály neodpovídají našim představám. A co dál? Sami se necháme překvapit, co nám příští rok připraví. Určitě se ale ponese v duchu dolaďování prodejny i e-shopu.

 

Stále však platí, že:

  • máme široký sortiment a poskytujeme množstevní i zákaznické slevy,
  • objednávky vyřizujeme nejrychleji, jak to jen umíme,
  • rádi vám po telefonu i mailu poradíme,
  • přinášíme vám řadu tipů a rad na našem blogu,
  • můžete si u nás půjčit nářadí i výčepní zařízení,
  • osobní odběr objednávek z e-shopu na prodejně je zdarma,
  • posíláme zásilky i na Slovensko,
  • máme na Heurece celoročně kolem 98 % spokojených zákazníků.

Pořád se staráme o to, abyste u nás sehnali právě to, co potřebujete. Aby naše heslo „Buď vybaven!“ nebyly jen plané řeči.

Šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2018 vám přeje celý tým Železářství KUTIL

 

Předchozí článek Následující článek