Vybrousili jsme novou doménu. Jsme KUTIL.CZ

Přesně tak. Teprve nedávno jsme spustili úplně nový, moderní e-shop. Teď se nám podařilo po delším úsilí dotáhnout do konce další velkou změnu – z evropského Kutila se stal Kutil ryze český.

Od teď nás najdete pod novou doménou www.KUTIL.cz.

České výrobky českým kutilům

Mimo zavedené zahraniční značky v našem e-shopu najdete dlouhý seznam českých výrobců nářadí a potřeb pro dům i zahradu. Ať už sháníte záhlubník, motyčku nebo rybářský nůž, vybírat můžete z produktů vyrobených přímo v ČR.

Seženete tak u nás kvalitní tuzemské značky jako Mikov, Ajax, Narex Bystřice, York, Pilana, Alve, Spokar nebo Tokoz. Představují důkaz, že české firmy a průmysl jsou stále živé a mohou směle konkurovat zahraničním výrobcům.

Vybrali jsme proto několik typických českých výrobků a značek, u nichž jsou zkušenosti a historie, sahající desítky let zpátky, zárukou kvality. A třeba jste ani nevěděli, že se vyrábějí v ČR.

Pro milovníky tradice

 

Nůž-rybička

Kdo by neznal kudličku rybičku od Mikovu. Na houby, na ryby nebo na výlet - je prostě šikovná do kapsy.

 

 

Petrolejová lampa

Když si večer na zahradě zpříjemníte svitem petrolejky, přinese s sebou vůni starých časů. Je nejen stylovým doplňkem na chalupu, ale i šikovným pomocníkem při výpadku proudu.

 

 

Montážní brašna

Taky si pamatujete řemeslníky s takovou brašnou? Kvalitní přírodní useň a poctivá zlínská výroba firmy Loch z ní dělají výrobek, který vám vydrží pěkně dlouho.

 

 

Vozík Forman

Dnes už je to retro kousek, tyhle vozíky vyrábí Kovodružstvo Žebrák už od roku 1951. Zvládnou třeba převézt těžší věci z jednoho konce vsi na druhý, a ekologičtěji než auto.

Pro milovníky přesné práce

 

Svěrák

Tenhle svěrák bychom dnes jistě našli v mnoha dílnách. Standard firmy York, který se neomrzí. Téměr stoletá tradice výroby v dobře známém designu.

 

 

Sada závitníků a oček

Moravská firma Bučovice Tools je na výrobu závitníků specialistou už více než 50 let. Na jejich produkty se může spolehnout každý kutil.

 

 

Pilový kotouč

Když se řekne pila, vybaví se hulínská Pilana. S tímto pilovým kotoučem přesně rozřežete dřevo i plasty.

 

 

Sada plochých dlát

Značka Narex, to nejsou jen vrtačky. S profesionální sadou plochých dlát od Narex Bystřice vám pod rukama vyrostou umělecká díla.

Pro milovníky zahradní pohody

 

Výčepní zařízení

Ať se nám to líbí nebo ne, pivo k Čechům prostě patří. Tak proč si nezpříjemnit napěněným půllitrem i rodinnou oslavu nebo grilovačku s přáteli? S výčepním zařízením Lindr to bude hračka.

 

 

Sázecí kolík

Elegantní, jednoduchý, nadčasový. Právě takový je sázecí kolík od Kovodružstva Strážov. Pro jarní sázení jako stvořený.

 

 

Trojdílný žebřík

Lehký, odolný a dosáhne i do vysokých korun. Hliníkový žebřík Alve vám pomůže nejen posbírat bohatou úrodu, ale třeba i přetřít okapy po zimě.

Přes hory, přes doly… až k HTTPS

Současně s novou doménou jsme přešli z protokolu HTTP na novější HTTPS. Písmenko sem, písmenko tam… Co to ale znamená?

Je to jednoduché. Naše stránky jsou teď pro vás bezpečnější.

Webové stránky s protokolem HTTP totiž nejsou chráněny proti útokům zvenčí, proto by se mohlo stát, že se vetřelec přihlásí ze stejné sítě do vašeho uživatelského účtu na e-shopu. Weby s protokolem HTTPS jsou však chráněny natolik, aby k tomu nemohlo dojít.

Aby toho nebylo málo, stále pracujeme na vylepšování našich stránek – včetně rychlosti načítání. A udělali jsme pokrok.

Jsme tedy nejen čeští, ale i rychlejší a bezpečnější. A to vše kvůli vám.

Jsme KUTIL.CZ.

Plníme vaše přání už přes 30 let

 

Následující článek