3 tipy na vánoční dárky, které potěší manželku, děti i vás

Dopisy Ježíškovi napsané, stromek už se zelená na balkoně a doma voní první cukroví. Neklamná znamení, že Vánoce jsou už skoro tady. Proto je nejvyšší čas pustit se do nákupu dárků. Nejhezčí, co můžete na Vánoce dostat, jsou totiž rozzářené oči vašich blízkých. Proto pro vás máme pár tipů, kterými je potěšíte.

Pro kutila

Každoročním vánočním hitem, který pod stromečkem nikdy nezklame, jsou sady nářadí. Kvalitní základní soupravu seženete i za pár stovek. A pokud je šikovně designově vyvedená, potěší skutečně každého. Třeba jako tato sada Extol Premium.

Další tipy na kutilské dárky pro muže najdete v sekci Pro tátu.

Pro manželku

Dárek, který potěší, nemusí být nutně drahý. Spoustě žen uděláte velkou radost tím, že uklidíte, uvaříte nebo třeba opravíte kapající kohoutek. Zkuste proto manželce pořídit třeba regál do spíže. A když k tomu připojíte i vlastní poukaz na montáž, které se pak ujmete, 100% zabodujete.

Další tipy na kutilské dárky pro ženy najdete v sekci Pro mámu.

Pro děti

Největší radost z dárků mívají děti. A většinou k tomu stačí úplná maličkost. Třeba jednoduchá houpací hrazda.

Možností, co dát svým blízkým, je samozřejmě mnohem víc. Další inspiraci proto najdete v kompletním seznamu našich tipů na vánoční dárky.

Vylepšete si i stromek

Na závěr máme ještě jeden tip, který vás pod vánočním stromečkem zaručeně potěší. Najdete u nás totiž také české kovové stojánky na vánoční stromek

Váš smrček, jedličku nebo borovičku bezpečně a pevně uchytí a navíc si vyberete ze 4 barev. Snadno tak sladíte stojánek s celou vánoční výzdobou. 

Dodání do Vánoc? Samozřejmě

Stojánek i dárky vám navíc zvládneme odeslat ještě do Vánoc. Stačí

  • zboží s dobou dodání do 3 dnů objednat do 21. 12. 2022 do 12:00,
  • zboží, které máme skladem, objednat nejpozději 16. 12. 2022 do 12:00.

Tak hlavně spěchejte, protože zásoby se krátí a přepravci nestíhají!

                                                         8 tipů na dárky, které probudí kreativitu

 

Předchozí článek Následující článek